SENARAI PENGUSAHA HOUSEBOAT TASIK KENYIR (NOMBOR TELEFON)

SENARAI PENGUSAHA HOUSEBOAT TASIK KENYIR (NOMBOR TELEFON)
Share Artikel Ini Di Media Sosial

SENARAI PENGUSAHA HOUSEBOAT TASIK KENYIR (NOMBOR TELEFON)

Tasik Kenyir adalah merupakan sebuah tasik buatan dengan keluasan 38,000 hektar. Terletak di daerah Hulu Terengganu bersempadan dengan Negeri Kelantan di sebelah barat dan Negeri Pahang di sebelah selatan, Tasik Kenyir adalah sebahagian daripada Wilayah Lembaga Kemajuan Terengganu Tengah.

Bagi mereka yang menginginkan percutian yang tenang bertemakan alam semulajadi, Tasik kenyir adalah antara destinasi pilihan terbaik.

Lebih menyeronokan, disini terdapat perkhidmatan Houseboat yang anda boleh sewa dengan harga yang berpatutan.

Disini, kami senaraikan Pengusaha Houseboat Tasik Kenyir beserta nombor telefon.

HOUSEBOAT TASIK KENYIR
HOUSEBOAT TASIK KENYIR

 

SEDIKIT MENGENAI HOUSEBOAT TASIK KENYIR

 

Floating House Tasik Kenyir merupakan antara tarikan utama ke Tasik Buatan Manusia yang berkeluasan 3 kali ganda saiz Singapura. Perkhidmatan Floating House Tasik Kenyir boleh dikatakan antara tarikan utama pengunjung ke Tasik Kenyir dalam mencuba pengalaman bermalam di atas permukan air tasik ditemani keindahan alam semulajadi.

 

HOUSEBOAT TASIK KENYIR
HOUSEBOAT TASIK KENYIR

APA KEMUDAHAN YANG DISEDIAKAN HOUSEBOAT?

  • Family day
  • Company trip
  • Trip mancing
  • Reunion
  • Team building
  • Lawatan sekolah
  • Program university
  • Kem motivasi / Kursus / Latihan
  • Mesyuarat
  • Adventure trip
  • BBQ
  • Karoake

Baca Juga : RESEPI IKAN KENERAK MASAK GULAI ASAM ROM

 

KAPASITI HOUSEBOAT TASIK KENYIR

Floating House Tasik Kenyir terkini boleh memuatkan antara 20 orang hingga 30 orang pada satu masa, bergantung pada kapasiti house boat tersebut.

 

SENARAI PENGUSAHA HOUSEBOAT TASIK KENYIR (NOMBOR TELEFON)

Berikut adalah merupakan senarai Floating House Tasik Kenyir berserta nombor telefon untuk dihubungi:

NAMA HOUSEBOAT TELEFON
ARMADA HOUSEBOAT 0139288820
AROWANA HOUSEBOAT 0139949450
ADIB HOUSEBOAT 0136704300
AZIZAH KENYIR HOUSEBOAT 0199407283
BOT PELANCONG KENYIR 0199348787
BURN HOUSEBOAT 0139751291
BIDIN HOUSEBOAT 0199433519
BAHTERA KENYIR 0139336700
BUYONG HOUSEBOAT 0139347439
BOT IBRAHIM 0111488 9989
BELIDA HOUSEBOAT 0139184758
CAMAR HOUSEBOAT 0135335009
CENDANA HOUSEBOAT 0179746373
CF HOUSEBOAT 0145385389
EX-ARMY 8318 HOUSEBOAT 0199462732
EDY HOUSE BOAT 0199739469
GO KENYIR HOUSEBOAT 0193808318
GS UTAMA KENYIR HOUSEBOAT 0169374978
GREEN PEACE HOUSEBOAT 0199900484
I BANDUNG 0199802781
IMPIAN BOATHOUSE 0139506790
IRAMA HOUSEBOAT 0169411652
IMPIANA HOUSEBOAT 0129089399
JELAJAH KENYIR 0199362034
KELAH HUNTER 0199649210
KEMBARA HOUSEBOAT 0139103841
KELISA HOUSEBOAT 0133972328
KIMIE HOUSEBOAT 01119954013
LAYAR KENYIR 0199938618
LAYAR IMPIAN 0148384424
LATIF HOUSEBOAT 0139680127
MAYA HOUSEBOAT 0139440827
LAGENDA MEWAH 0139176581
MERANTI TEMBAGA 0139687053
MAHKOTA KENYIR 01119955311
MALIK KENYIR HOUSEBOAT 0129627318
MAHLIGAI HOUSEBOAT 019957 0352
MAD BIE HOUSEBOAT 0104190077
PERMATA KENYIR 0148172374
PESONA HOUSEBOAT 0199857144
PANG HOUSEBOAT 0139026627
HOUSEBOAT PAK ALI 0199938618
QUINARA HOUSEBOAT 01110609897
RATU KENYIR 0199344301
REZEKI HOUSEBOAT 0148149460
RAJA TOMAN HOUSEBOAT 0139666896
SUHAILA HOUSEBOAT 0177954404
SRI GAGAU 0139830220
SERI BAYU 0148434483
SEBARAU HOUSEBOAT 0199834675
SBE ENTERPRISE 0199739469
SERI GAWI TRAVEL & TOUR 0199488026
SURIA PERMATA 0139570863
SERI DAMAI HOUSEBOAT 0199022389
STAR HOUSEBOAT 0199784952
SQUARE HOUSEBOAT 0179817658
TOMAN HOUSEBOAT 0139604532
TEMOLEH HOUSEBOAT 0169411652
TASIK KENYIR HOUSEBOAT 0139318272

 

 

NOTA:  Setiap Houseboat mempunyai ciri – ciri tersendiri. Untuk maklumat lanjut berkaitan perkhidmatan yang ditawarkan, boleh berhubung terus dengan setiap pengusaha Houseboat tersebut

About Author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *